Сьогодні, 23 листопада, в Солонянській селищній раді відбулись засідання постійних комісій. Над своїми проєктами рішень та порядком денним працювали члени постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, планування бюджету, фінансів та члени постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього середовища.

Коротко про головне - погодили наступні профільні питання:

• про внесення змін до програми соціально-економічного та культурного розвитку;
  • про внесення змін до бюджету Солонянської селищної територіальної громади;
  • про затвердження Програми містобудівної діяльності та створення геоінформаційної кадастрової системи;
  • про внесення змін до місцевої Програми охорони навколишнього природного середовища
  • про надання дозволу на розроблення проєктів відведення та технічних документацій
  • про передачу у власність громадянам ділянок, що знаходяться на території громади тощо.

Засідання постійних комісій були конструктивним та продуктивним. Після ретельного обговорення члени комісій рекомендували профільні питання до розгляду на 15 сесії Солонянської селищної ради, яка відбудеться в четвер, 25 листопада 2021 року, о 10.00 в приміщенні Солонянського ліцею (вул. Шевченка, 33, смт Солоне).

Запрошуємо зацікавлених долучитися до перегляду онлайн трансляції заходу.