До уваги! Сьогодні будуть увімкнені електросирени для передачі сигналу "Увага Всім!"

Дата: 24.11.2021 11:14

Нагадуємо!

Сьогодні, 24 листопада, о 13 годині 55 хвилин буде проведена перевірка централізованої системи оповіщення населення із включенням  електросирен та передачею мовного повідомлення в ефірних засобах масової інформації.

Почувши сирену, зберігайте спокій – вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує! Ввімкніть радіо або телевізор, уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу „Увага всім” і дійте відповідно з отриманою інформацією. Сповістіть про це сусідів, особливо людей похилого віку.

Громадяни! Будьте уважні до повідомлень і сигналів цивільного захисту. Це врятує ваше життя, життя ваших близьких та рідних, збереже здоров’я та майно.

Пам'ятка для мешканців Дніпропетровської області про порядок оповіщення у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та воєнного характеру, а також укриття в захисних спорудах  https://cutt.ly/WTa3cpt

Будемо вдячні за поширення цієї інформації серед рідних та знайомих.