Фото без опису22 жовтня в Солонянській громаді стартували засідання постійних комісій Солонянської селищної ради. Сьогодні над профільними питаннями працювали 2 постійні  комісії: комісія з питань розвитку інфраструктури, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою територій та комісія з питань місцевого самоврядування, законності, забезпечення правопорядку, взаємодії з політичними партіями та громадськістю.

В ході засідань комісії розглянули питання:

питання розроблення детального плану території громади та розроблення генерального плану села Кам’яне Солонянської селищної територіальної громади;

затвердження змін до  місцевих цільових програм: Програми  забезпечення проведення призову громадян України на строкову військову службу та Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки;

затвердження Положення про офіційний сайт громади;

затвердження положення про сектор комунальної власності виконавчого комітету Солонянської селищної ради;

внесення змін до рішення Про затвердження Переліку першого та другого типу об’єктів комунальної власності Солонянської селищної ради;

деякі питання, пов’язані з приватизацією об’єктів комунальної власності територіальної громади Солонянської селищної ради тощо.

До того ж кожна з комісій розглянула звернення депутатів Солонянської селищної ради VIII скликання до Верховної Ради України  із проханням забезпечити законодавчі зміни, які дозволять створити додаткові джерела наповнення місцевих бюджетів.

Запис онлайн трансляції засідання вже можна переглянути на сайті громади. Завтра, згідно графіку, постійні комісії продовжать свою роботу.