Нагадуємо, що триває подача документів на конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків на території Солонянської селищної ради.

Конкурс буде проводитись 05 листопада 2021 року о 10-00 годині у приміщенні виконавчого комітету Солонянської селищної ради за адресою: смт Солоне, вул. Гагаріна, 7 в залі засідань.

Конкурсні пропозиції приймаються до 17-00 години 04 листопада 2021 року. Повний перелік конкурсної документації розміщено нижче. У разі виникнення запитань - можете звернутись до секретаря конкурсної комісії за телефоном +380(95)7811772

Також звертаємо вашу увагу, що мешканці багатоквартирних житлових будинків можуть скористаться правом самостійно створити Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).

КОНКУРСНА  ДОКУМЕНТАЦІЯ

для проведення конкурсу  з призначення управителя багатоквартирних будинків на території Солонянської селищної ради