Новий навчальний рік активно розпочався і для вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи Солонянської селищної ради. Тож розповідаємо про новини спорту.

У суботу, 18 вересня, на базі Солонянського ліцею відбувся відбірковий турнір Chan Hun Taekwon-do ITF серед вихованців ДЮСШ Солонянської селищної ради клубу «ЗОЛОТИЙ ЛОТОС» та Новоолександрівського ліцею. Маємо наступні результати: спаринг - 12 золотих медалей, 8 – серебряних та 8 - бронзових. Формальні вправи «Туль» - 7 золотих та 7 серебряних медалей також здобули наші спортсмени. Тренер – Володимир Петрович Кармазін. Наступним етапом стане закритий чемпіонат міста Дніпро серед збірних клубів, який відбудеться 25 вересня у м.Дніпро. Бажаємо юним спортсменам наснаги та впевненості у власних силах!

В неділю, 19 вересня, на базі Солонянського ліцею пройшов ігровий день Фестивалів футболу серед юнацьких команд 2011 та 2012 року народження. Участь приймали футбольні команди Солонянської громади, м. Дніпро та м. Кривий Ріг

У підгрупі 2012 року народження матчі провели:

• ДЮСШ (Солоне) - ДЮСШ-7-Океан (Дніпро). Рахунок 0:3
  • ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) - Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро). Рахунок 0:6
  • Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро) - ДЮСШ (Солоне). Рахунок 4:2

У підгрупі 2011 року народження маємо наступні результати:

• ДЮСШ (Солоне) - ХФК Пенуел (Кривий Ріг). Рахунок 1:4
  • ДЮСШ-2 (Дніпро) - ДЮСШ (Солоне). Рахунок 7:0
  • ХФК Пенуел (Кривий Ріг) - ДЮСШ – 2 (Дніпро). Рахунок 1:0

Тренер футболістів ДЮСШ Солонянської селищної ради – Чернов Віталій Сергійович.

І хоч перемоги наші футболісти поки не здобули, однак ми впевнені, що їх зірковий час ще попереду!