Модернізація стадіону громади «Колос»

Назва проекту «Стадіон для всіх». Великою проблемою для Солонянської громади є відсутність належної спортивної інфраструктури при наявності великої кількості мешканців (23 698 чол.), мотивованих на систематичне заняття спортом та здоровий спосіб життя.

Наявний стадіон потребує модернізації, так як його стан наражає на небезпеку дорослих та дітей, які прагнуть покращити свій фізичний стан та фізичну форму .

На даний момент використання повного потенціалу стадіону «Колос» не є можливим з ряду причин , зокрема:

• неналежне покриття футбольного поля;
  • аварійний стан більшості трибун стадіону;
  • незадовільний стан покриття бігових доріжок;
  • відсутність ігрових секторів;
  • відсутність вуличних тренажерів;
  • відсутність елементарних санітарно-гігієнічних та побутових умов (душові,роздягальня,туалет)

Унікальність даного проекту в тому,що кожен мешканець або гість громади за умови мотивації заняття спортом отримає можливість користуватися спортивною інфраструктурою стадіону.

В рамках цього проекту передбачається:

1. улаштування великого та малого футбольних полів (42х22 м),
  2. улаштування волейбольного поля (18х9 м),
  3. улаштування баскетбольного поля (26х14 м),
  4. улаштування бігових доріжок,
  5. улаштування вуличного освітлення, трибун, пішохідної зони,
  6. улаштування спортивного майданчика для вуличних тренажерів,
  7. улаштування майданчика з тренажерами для людей з обмеженими можливостями,
  8. улаштування тенісного майданчика (9х7,75 м ),
  9. будівництво (встановлення модульного будинку) адміністративного приміщення з роздягальнею, душовими, санвузлом та кімнатами для зберігання спортивного інвентарю

Вартість реалізації даного проекту – 3 000 000 грн.

Реконструйований стадіон має стати початком відродження спортивної інфраструктури, надасть імпульс популяризації в Солоному та громаді фізичної культури та спорту . Стадіон стане справжнім осередком  здорового способу життя для жителів Солонянської громади.