Вчора на базі нашого Центру активності громадян відбувся навчальний тренінг для освітян з питань фізичної безпеки. Під час тренінгу учасники розширили знання з питання фізичної безпеки та напрацювали відповідні заходи щодо зменшення ризиків для збереження життя та здоров’я дітей.

Адже фізична безпека - це не тільки облаштування безпечного укриття та наявність запасних виходів в закладі освіти. Це розроблення дієвих протоколів евакуації відповідно до місця перебування дитини, практичне відпрацювання алгоритму дій усіх учасників освітнього процесу, беззаперечне дотримання правил поведінки.

Нагадаємо, Програма «Безпечна громада» реалізується в рамках проєкту «Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей» громадською організацією Центр Інноваційної Освіти «Про.Світ» за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, у співпраці зі Службою освітнього омбудсмена.