Розповідаємо про спортивні вихідні нашої громади. Отже, цієї суботи відбувся суддівський семінар та курс із правил суддівства таеквон-до. Від нашої громади пройшли курс, отримали сертифікати перепідготовки суддів та отримали дозвіл на 2024 рік обслуговувати змагання такі спортсмени:

• Станіслав Мануйленко
  • Кіріл Філіп’єв
  • Єгор Недвига
  • Дмитро Савчук
  • Євгеній Янчук

Ознайомились із курсом

• Владислав Підганяк
  • Богдан Шебета
  • Ярослав Шебета
  • Гліб Шляев.

Вітаємо наших спортсменів із таким вагомим досягненням!  неділю продовжився чемпіонат області з футболу серед вихованців ДЮСШ Солонянської селищної ради. Ігри чемпіонату проводились у місті Синельникове. Маємо наступні результати:

• футболісти вікової категорії 2014 року здобули впевнену перемогу із рахунком 8:5
  • юнаки 2012 р.н. поступились суперникам із рахунком 7:2
  • юні спортсмени 2016 р.н. провели 2 гри, де в одній поступились із рахунком 3:2, а в іншій здобули перемоги із рахунком 5:2

Раді вітати наших футболістів! Бажаємо сил та впевненості у власних силах та ніколи не зупинятись на досягнутому! Вболіваємо за вас!

Також у суботу, 23 вересня, у матчі чемпіонату Дніпропетровської області зійшлися команди дорослих гравців ФК «Темп» та ФК «Новомосковськ». Матч відбувався на полі суперників. Гра завершилась досить результативно – 5:2 в нашу користь.

Щиро бажаємо нашим футболістам сили, наснаги та блискавичних перемог!