Цим вихідними відбувся дитячий турнір з футболу «Разом до перемоги!», присвячений до Дню захисника та захисниці України

За перемогу змагались 12 футбольних команд. Серед них і вихованці секції футбол ДЮСШ Солонянської селищної ради.

За результатами першого дня змагань у фінал вийшли 3 команди – Солонянської, Чумаківської та Царичанської громад.

1 жовтня відбувся фінал турніру, де кубок переможця здобули вихованці нашої команди – команди ДЮСШ Солонянської селищної ради. Кращим гравцем команди визнано Олександра Петрова. Він отримав грошовий сертифікат. Також наші юні спортсмени отримали мʼячі з автографами футболістів команди '"Дніпро 1' та фото на згадку. Вони залюбки спілкувалися із зірками футболу

Щиро вітаємо наших переможців та команду їх тренерів! Бажаємо ще більше перемог та досягнень, стійкості духу та впевненості у власних силах! Ми пишаємося результатами та досягненнями наших спортсменів!

Спортивні змагання проводилися за сприяння начальника Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака та підтримки Дніпровської РВА , Дніпровського РТЦК та СП і спонсорської допомоги МК «Ювілейний».