Цими вихідними у місті Павлоград відбувся відкритий обласний кубковий турнір з волейболу «Незламний народ – незламної країни», присвячений Героям захисникам України та з нагоди відзначення Дня Незалежності України. Щиро радіємо, що переможцями турніру стали вихованці ДЮСШ секції волейбол – хлопці 2007-2009 р.н.

Вітаємо наших переможців та їх тренера Василя Івановича Шкоду! Бажаємо ще більше перемог та досягнень, стійкості духу та впевненості у власних силах! Так тримати!

Також цими вихідними стартував чемпіонат області з футболу. Перші ігри чемпіонату проводились на базі нашого Солонянського ліцею. Вихованці ДЮСШ секції футбол стартували по трьох вікових категоріях – 2012-2013 р.н.; 2014-2015 р.н. та 2016 р.н.

Бажаємо нашим футболістам та команді тренерів наснаги, успіхів та перемог! Вболіваємо за вас!