Центр активності громадян – це відкритий майданчик з організації та проведення різноманітних громадських заходів, як то семінари, збори, навчання, вокршопи, круглі столи, презентації, зустрічі, б’юті-вечори тощо. Наш Центр відкритий для громадських організацій, ініціативних груп та усіх активних мешканців громади.

Задля розвитку та підтримки проєкту “Центр Активності Громадян”, Програма EGAP ініціює у Центрі стратегічну зустріч, яка відбудеться 13 липня 2023 року об 11:00.

Стратегічна зустріч має на меті об'єднати громаду, тому запрошуємо активістів, громадські організації, бізнес, молодіжну раду, освітян, представників культури та всіх бажаючих - для спільного розвитку Центру активності громадян нашої громади.

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/iqJ3QhaUZUimMdmu5

В ході проведення сесії буде згенеровано календарний план подій на 6 місяців та алгоритм залучення мешканців до подій, які відбуваються у громаді з урахуванням особливостей різних аудиторій.

Зміни починаються тут! Тож будьте активні!