За результатами конкурсного відбору Солонянська громада була відібрана до участі у діалогових сесіях в рамках проєкту IOM Ukraine МОМ «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад».

Вчора відбулась перша діалогова сесія, участь в якій взяли 30 представників нашої від громади. Разом працювали над визначенням проблемних питань та можливих шляхів їх вирішення.

Основною метою діалогових сесій є покращення взаємодії між місцевою владою та громадськістю у вирішенні проблем та згуртування громади, як відповідальної спільноти, а також підвищення залучення мешканців громади до прийняття рішень на місцевому рівні.

Щиро дякуємо організаторам та міжнародним партнерам, за можливість долучитися до такого роду проєктів та набути надзвичайно важливих знань необхідних для роботи та сталого розвитку громади.

Проєкт впроваджується за підтримки Міжнародної організації з міграції та фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.

Фото без опису,