Це унікальний сучасний простір, який забезпечений усіма необхідними матеріалами, за допомогою яких діти різних вікових груп зможуть, як в теорії, так і на практиці навчатися основ пожежної та протимінної безпеки, правилам поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правилам надання домедичної допомоги, а також дізнаються про те, які служби порятунку викликати у різних ситуаціях та яку їм слід надати інформацію.

Завдяки підтримці міжнародної організації UNICEF, Клас безпеки оснащено навчальними іграми та розмальовками для цікавого навчання мінній безпеці.

Сьогодні школярі познайомилися з буднями рятувальників. Ольга Петренко, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Дніпровського району ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області, розповіла дітям основні правила безпеки та навчила як правильно викликати службі порятунку, яку інформацію надавати рятувальникам і як діяти у разі небезпеки. А на завершення зустрічі пожежний бобер подарував всім дітям подарунки та запросив їх до пожежного авто, який чекав поблизу ліцею.

Звісно, що саме практична частина найбільше сподобалась дітлахам. Вони посиділи в автомобілі рятувальників, побачили як розгортається рукавна лінія і навіть спробували загасити умовну пожежу.

Тепер наші діти наочно бачитимуть та практикуватимуться у пізнанні нового. Адже життя і здоров’я дітей – найвища цінність, а їх безпека – найголовніший пріоритет.