СОС Дитячі Містечка проводять анонімне опитування прийомних та патронатних сімей, ДБСТ та опікунів. Вони прагнуть дізнатись, з якими труднощами стикаються сім’ї, чого наразі їм бракує, хто їм допомагає або навпаки - заважає.

Це дослідження дозволить краще зрозуміти потреби альтернативних форм сімейного догляду. А значить – допомагати їм ще ефективніше. 

Результати опитування * СОС Дитячі Містечка оприлюднять уже у найближчі місяці. Ці результати стануть основою для рекомендацій, що будуть використовуватися як у громадах, так і на загальнодержавному рівні – для запровадження послуг і змін у законодавстві.

 

СОС Дитячі Mістечка - недержавна благодійна організація, що понад 18 років в Україні допомагає дітям-сиротам та сім'ям з дітьми, що опинились у складних життєвих обставинах або мають ризик потрапити в цю категорію. За цей час більше 100 000 дітей та дорослих отримали підтримку від фонду. Вони є частиною міжнародної федерації SOS Kinderdorf, яка представлена у 137 країнах світу та має 72-pічний досвід роботи з дітьми, позбавленими батьківського піклування, та родинами у кризі.

Заповнення анкети займе орієнтовно 15 - 20 хв Вашого часу. Питальник складається зі 5 блоків та 51 питання. Результати опитування будуть використані в узагальному вигляді.

Пройти анкетування можна за посиланням: https://cutt.ly/XNYmJuo