"Квітковий рай біля кожного освітнього закладу" – під таким гаслом триває проєкт flowers4school.

Школи Солонянської громади взяли участь у Всеукраїнському проєкті flowers4school і вже отримали цибулини від виробників квітів із Нідерландів через український благодійний проєкт Florium.ua.

Солонянська та Військова гімназії, а також Оріхівська початкова школа вже отримали по 500 цибулин квітів. Очікують на саджанці школи у селах Широке, Аполлонівка, Надіївка, Сурсько-Михайлівка, Башмачка, Василівка, Тритузне та Звонецький-Хутір.

Тюльпани, нарциси, гіацинти ,крокуси та інші квіти різних кольорів навесні будуть милувати око біля шкіл нашої громади.

Проєкт Flowers4School спрямований на те, щоб діти:

• вчилися піклуватись про свою школу
  • отримали позитивні емоції під час висадки цибулин
  • вчилися краще розуміти світ росли та природи
  • власноруч виростили квіткові композиції та виграли прнизи.

Висловлюємо слова щирої вдячності організаторам проєкту та всім причетним. Дякуємо за можливість творити красу!

Віримо, що квітучі клумби стануть символом мирного життя у вільній незалежній Україні!

Слава Україні!