Дніпропетровськгаз чекає від споживачів Дніпропетровщини показання приладів обліку газу. Їх необхідно передавати вчасно, а саме - у період з 1 по 5 грудня. Це - запорука точності ваших майбутніх розрахунків.

АТ «Дніпропетровськгаз», як оператор газорозподільної системи (ГРМ), відповідає за баланс газу в нашому регіоні (Дніпропетровська область, крім м. Дніпро та м. Кривий Ріг). Для цього компанія має розгалужену систему приладів обліку та обробки показань лічильників. Тому виключно Дніпропетровськгаз може приймати показання приладів обліку у споживачів. 

Усі дані про обсяги споживання, які надходять до АТ «Дніпропетровськгаз», передаються на інформаційну платформу Оператора ГТС. На основі отриманих даних постачальник формує рахунки. Якщо споживач не передав показання, обсяги спожитого газу автоматично розраховуються відповідно до планових обсягів споживання, визначених Кодексом ГРМ.

Дніпропетровськгаз пропонує своїм клієнтам обрати один із зручних способів передачі показань: 

  • Особистий кабінет на сайті 104.ua - https://account.104.ua/ua/login          
  • Оновлений мобільний додаток 104.ua.                                                             

iOS * http://surl.li/bcptr          

Android — http://surl.li/bcptv         

  • Чат-бот «7104ua» у Viber https://chats.viber.com/7104ua           
  • Чат-бот «7104ua» у Telegram https://t.me/ua7104_bot        
  • Термінали самообслуговування у 104.ua клієнтських просторах регіону.    
  • За телефоном контакт-центру - (056) 78 70 104, (067) 00 90 104.

Дякуємо за розуміння та співпрацю! Дніпропетровськгаз 24/7 стоїть на варті газового фронту Дніпропетровщини та підтримує сталу роботу газорозподільних мереж області!