Фото без описуКупання в крижаній воді на Водохреща доволі поширена традиція. Глибоко поважаємо прагнення вірян у такий спосіб долучитися до відзначення свята, але у нелегкий період пандемії наполегливо закликаємо зважити свої можливості та врахувати ризики.

Для всіх, хто все ж планує пірнати в зимову воду радимо скористатися порадами:

Спонтанне купання в крижаній воді не може загартувати й зміцнити організм. Навпаки — такі дії можуть спричинити погіршення самопочуття.

Перед зануренням у воду зробіть енергійну розминку. У жодному разі не пірнайте у воду стрімголов – заходьте в ополонку повільно й обережно. Безпечне перебування у крижаній воді — 3-5 секунд.

Не варто брати участь у хрещенських купаннях вагітним жінкам та дітям до 6 років. Старші діти можуть купатися лише під наглядом дорослих.

Не занурюйтесь в не обладнаних та не перевірених рятувальниками на безпеку дна місцях. Уникайте скупчення людей біля купелі. Не можна пірнати у воду безпосередньо з криги.

Вживати алкоголь та курити перед зануренням у крижану воду дуже небезпечно.

Нехай Ваше свято буде радісним, приємним, а головне – безпечним!