З метою підготовки до пленарного засідання чергової 13  сесії Солонянської селищної ради, яке відбудеться 02 вересня, активно працюють постійні комісії.

Сьогодні над проєктом питання денного працювали останні 2 постійні комісії:

Членами комісії з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, планування бюджету, фінансів було розглянуто 6 профільних питань, що стосувалися виконання бюджету за 6 місяців 2021 року, прогнозу бюджету громади на 2022-2024 роки, внесення змін до бюджету Солонянської селищної ради на 2021 рік тощо.

Під час засідання комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього природного середовища присутні розглянули 39 питань: про затвердження проєктів відведення, змін цільового призначення, технічних документацій; про надання дозволу на розроблення проєктів відведення та технічних документацій; про розгляд клопотань та про передачу у власність громадянам ділянок, що знаходяться на території громади.

Обидві постійні комісії розглянули та обговорили проєкт рішення про звернення депутатів Солонянської селищної ради VIII скликання до відділу оцінки впливу на довкілля департаменту екологічної оцінки та контролю Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України щодо повідомлення про планову діяльність ТОВ «Атомні енергетичні системи України» з будівництва підприємства по видобутку уранових руд Сурської площі (Сурського родовища) способом підземного свердловинного вилуговування.

Всі засідання були конструктивними та продуктивними. Всього члени комісій розглянули понад 70 питань та прийняли відповідні висновки, рекомендації.