Ось і залишились позаду безтурботні літні дні і школи Солонянської громади гостинно чекають на своїх учнів! Вже завтра розпочнеться новий навчальний рік, до якого всі ретельно готувались, щоб здобувачі освіти прийшли в оновлені сучасні класи та перебували в комфортних умовах.

У всіх навчальних закладах проведено значну роботу, спрямовану на покращення матеріально-технічної бази та підвищення комфортних умов для навчання дітей, зроблено поточні та капітальні ремонти, проведено необхідну роботу щодо організації освітнього процесу відповідно до вимог сьогодення.

Так, у Солонянській гімназії:

• завершено капітальний ремонт покрівлі та проведено заміну покриття на металопластикові листи, на що виділено 496 921, 36 грн. із місцевого бюджету;
  • на засадах співфінансування проведено заміну старих на нові та енергозберігаючі металопластикові вікна – 56 631, 04 грн. із місцевого бюджету та 30 000 грн. депутатські кошти;
  • проведено поточний ремонт туалету на кошти із залишків освітньої субвенції – 135 003, 00 грн.

У Тритузнянській гімназії:

• проведено заміну покрівлі, на що виділено 522 795, 28 грн. із місцевого бюджету;
  • встановлено 16 сучасних енергоефективних вікон – на це спрямовано 214 100, 95 грн.

Тепер будівля школи стала виглядати більш сучасно та привабливо!

У багатьох школах велась активна робота по заміні вікон на нові, сучасні та енергоефективні.

• у відокремленому підрозділі Василівська гімназія-філія – проведено заміну 23 вікон на суму 206 114, 05 грн;
  • у відокремлений підрозділ  Надіївська гімназія-філія – встановлено 14 металопластикових вікон на суму 180 087, 00 грн.;
  • у Калинівській гімназії  – встановлено 6 металопластикових вікон, на що виділено 27 580, 99 грн. із місцевого бюджету;
  • у Письмечівській гімназії – проведено заміну 25 вікон та вхідних дверей на суму 198 600, 00 грн.;
  • У Маяцькій початковій школі виконано роботи по заміні вікон на металопластикові у кількості 20 штук та встановлено одні металопластикові двері. Всього на ці роботи виділено 106 038, 96 грн із місцевого бюджету;

Приготувались до нового навчального року і садочки громади. Поточний ремонт харчоблоку було проведено в Аполлонівському ЗДО «Ромашка», на який із місцевого бюджету було виділено 296 993, 00 грн, та Надіївському ЗДО «Дюймовочка», на що виділено 275 984, 00 грн. із місцевого бюджету.

Майбутнє покоління – це наша надія. Тож щиро вітаємо усіх із прийдешнім Днем знань! Та бажаємо усім дітлахам ходити до школи із задоволенням, радіти кожному дню та вчиться на «Відмінно»!

Аполлонівський ЗДО "Ромашка"

Надіївський ЗДО "Дюймовочка"