Служба у справах дітей інформує: про проведення планового рейду

Дата: 22.06.2021 13:26

18 червня службою у справах дітей спільно з поліцейськими офіцерами громади та КУ «Центр надання соціальних послуг» здійснено рейд у с.Башмачка, Кам’янозубилівка, Широкопілля, Дороганівка, Василівка та Кам’яне. В  ході якого перевірено умови проживання:

• 10 дітей, які виховуються у 4 сім’ях та мають ризик потрапити у складні життєві обставини;
  • 4 дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах та виховуються у 2 сім’ях;
  • 6 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою та 3 дітей, які виховуються у прийомній сім’ї.

П’ятьом батькам наголошено про необхідність забезпечення належних умов проживання дітей та попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.