22 червня - День скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2021 10:54

Сьогодні, 22 червня, український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалася в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви, страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину. Війна забрала життя кожного п’ятого українця. Керівництво Солонянської селищної територіальної громади та усі бажаючі хвилиною мовчання вшанували всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України. Ми схиляємо голови перед пам’яттю жертв війни. У серці кожного з нас жива пам’ять про мільйони мужніх і незламних українців, про їхню жертовність в ім’я свого народу та рідної землі. Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!