Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради Дніпропетровської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Солонянської селищної ради  (місце знаходження вул. Шевченко, 33, смт.Солоне, Солонянський район, Дніпропетровська область, 52400)

Найменування посади та умови оплати праці

Директор

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ»;  наказу МОН від 15.04.1993 № 102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти»

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду відповідно до Положення про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

На посаду директора призначається  особа, яка має вищу освіту ступеня магістра за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія») або «Психологія» («Практична психологія») та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

Вичерпний перелік, кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі

Претенденти на зайняття вакантної посади директора особисто подають такі документи:

- копію паспорта громадянина України;

- письмову  заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

- копію трудової книжки;

- копію документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

- інші документи (сертифікати, посвідчення, характеристики, рекомендаційні листи, атестаційні листи, дипломи тощо), які можуть підтвердити професійні та/або моральні якості.

Прийом документів здійснюється у відділі освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради з 13.11.2020 по 02.12.2020 включно до 17.00  за адресою:  смт.Солоне, вул.Гагаріна, 7 каб.9

Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору

08.12.2020 у приміщенні Солонянської  селищної ради

Конкурсний відбір передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди. Тривалість іспиту становить 1 година 20 хвилин

Призначення на посаду

Призначення з 30.12.2020 року на вакантну посаду учасника конкурсу, який став переможцем, та укладення з ним контракту з дотриманням вимог законодавства про працю.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адрес електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору

Ратушняк Алла Олександрівна

3-04-12