Відбулося засідання комісії по проведенню конкурсу на зміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого комітету Солонянської селищної ради

Дата: 31.03.2021 08:10

31 березня 2021 року відбулося  засідання комісії по проведенню конкурсу на зміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого комітету Солонянської селищної ради щодо розгляду трьох заяв, що надійшли до конкурсної комісії від кандидатів, які бажають взяти участь у конкурсі. Згідно з рішенням комісії двох осіб допущено до участі у конкурсі, одному кандидату відмовлено.