Фото без описуІнформаційне повідомлення про проведення конкурсного відбору

суб’єктів оціночної діяльності

1. Дата, час та місце проведення Конкурсу: 10 червня 2020 р., о 10.00 год. 00 хв., смт Солоне, вул. Гагаріна, 7, зала засідань
  2. Відомості про об’єкт оцінки:
    1. Земельна ділянка комунальної власності за адресою: 52400, Дніпропетровська область, Солонянський район, с-ще Надіївка, вул. Польова, 7-а, площею 5,6009 га, цільове призначення - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код КВЦПЗ 11.02), кадастровий номер 1225055100:01:001:0136.

Мета проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки – продаж права на земельну ділянку комунальної власності на конкурентних засадах (у формі аукціону).

1. Кінцевий термін подання документів: 05 червня 2020 р.
  2. Перелік підтверджуючих документів, які подаються на розгляд комісії:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

- копія установчого документа претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державно майна України;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним) за встановленою формою.

5. Вимоги до учасників конкурсу:

-   наявність складеної документації, яку надано у визначений в інформації про проведення конкурсу строк;

- наявність відповідної кваліфікації оцінювачів щодо об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними свідоцтвами (кваліфікаційними документами) оцінювача, виданими відповідно до Закону України «Про оцінку земель»);

- наявність переліку оцінювачів, які будуть залучені до надання послуг з оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, та їх особистого досвіду проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі подібних земельних ділянок, зокрема за цільовим призначенням;

- наявність досвіду суб’єкта оціночної діяльності щодо проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі подібних земельних ділянок, зокрема за цільовим призначенням.

6. Інформація про замовника та особу-платника робіт з оцінки: Виконавчий комітет Солонянської селищної ради Солонянського району Дніпропетровської області (код ЄДРПОУ 4020429, вул. Гагаріна, 7, смт Солоне, 52400).

7. Відомості про місцезнаходження комісії та робочої групи, контактні телефони: смт Солоне, вул. Гагаріна, 7, Солонянський район, Дніпропетровська область, (05669) 2-12-68.

8. Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті, а також із зазначенням назви об’єкта оцінки та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи-підприємця, що подає конкурсну документацію, і складається з:

- конкурсної пропозиції, запечатані в окремому конверті, в якій зазначено строк виконання робіт (у календарних днях). Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент відповідно до чинного законодавства;

- документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки;

- підтверджуючих документів.