УВАГА! СУБВЕНЦІЯ НА КОМПЕНСАЦІЮ ДЛЯ ПРИДБАННЯ ЖИТЛА!!!

Дата: 07.08.2019 16:53

УВАГА!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року №877 діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та особи з їх числа (вік від 16 до 23 років), які перебувають на квартирному обліку у Солонянській селищній раді мають право на звернення за отриманням грошової компенсації на придбання житла.

Для формування пропозиції стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету, вищезазначеним громадянам з заявою необхідно звернутися до Солонянської селищної ради за адресою - вул.Гагаріна, 7, смт Солоне (І поверх, служба у справах дітей)  до 14 серпня 2019 року.

До заяви додаються наступні документи: копія паспорта; копія картки платника податків.