ЗАЯВА ПРО ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Дата: 28.05.2020 15:17

Виконком Солонянської селищної ради заявляє про екологічні наслідки діяльності

Основним впливом на повітряне середовище є викиди забруднюючих речовин під час роботи спецтехніки, зварювальних та фарбувальних роботах. Вплив цих джерел на забруднення повітряного середовища відбувається лише в період будівництва. Загальна кількість викидів становитиме 0,507 т/рік.

Вода питної якості буде використовуватися для забезпечення побутових потреб працівників. Питна вод – привозна у бачках.

Виробничі стічні води не утворюються.

Скидання стічних вод у відкриті водойми відсутнє.

Під час проведення робіт, що пов’язані з реконструкцією підвідного водоводу від НС-2 (НФС) до НС-4 в смт Солоне будуть утворюватися  будівельні та побутові відходи у кількості 499,709 т.

Вплив виробничого процесу на навколишнє середовище не виходить за межі існуючого впливу, так як не передбачає додаткового екологічного навантаження, а технологічні і проектні рішення дозволяють забезпечити нормативні показники з охорони навколишнього середовища.

Ознайомитися з матеріалами ОВНС та подати пропозиції можна протягом 30 діб  з моменту  публікації Заяви про наміри до Солонянської селищної ради за адресою: смт Солоне, вул. Гагаріна, 7; тел. 2-16-61, 2-13-32.

Реконструкція підвідного водоводу від НС-2 (НФС) до НС-4
в смт Солоне Солонянського району