Поліцейські офіцери громади привітали дітлахів

Дата: 01.06.2021 16:51

01 червня у Міжнародний день захисту дітей поліцейські офіцери Солонянської громади відвідали дитячий будинок сімейного типу Соболь О.І. та Риб’янець С.А. та «Малий груповий будинок» Солонянської селищної ради. Поліцейські привітали маленьких вихованців зі святом, вручили солодкі подарунки, весело та з користю провели час. Усміхнені та щасливі дітлахи щиро зраділи отриманим солодощам! В цей день вітаємо кожну дитину зі святом, бажаємо якнайбільше позитивних вражень, посмішок, нехай всі заповітні бажання здійсняться! Дякуємо всім, хто долучився до свята. Діти наше майбутнє, від нас залежить, яким воно буде!