Фото без описуВчора, 01 червня 2021 року, службою у справах дітей виконавчого комітету Солонянської селищної ради спільно із поліцейськими офіцерами громади, інспектором сектору ювенальної превенції та старостою Військового старостинського округу проведено рейд у Військовому та Микільському старостинському округах.

У ході рейду обстежено умови проживання дітей, які виховуються у 5 сім'ях та мають ризик потрапити у складні життєві обставини та дітей, які виховуються у 2 сім'ях та перебувають на обліку служби у справах дітей як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах. Батькам надано рекомендації щодо приведення умов проживання до належних, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків. Також обстежено умови проживання 7 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою та 5, які виховуються у прийом них сім'ях.