Фото без опису01 червня в рамках підготовки до  10 сесії Солонянської селищної ради відбулося засідання комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього природного середовища. В ході засідання було розглянуто 23 питання, що стосувалися:

затвердження Положення про порядок найменування, перейменування назв вулиць, провулків, площ, скверів на території громади;

надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок сільськогосподарського призначення;

відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку;

продовження терміну та внесення змін до договорів оренди земельних ділянок тощо.

Докладно розглянувши всі проєкти рішень, члени комісій рекомендували внести їх на розгляд десятої сесії селищної ради з урахуванням наданих пропозицій.

Завтра відбудуться засідання ще 3 постійних комісій. Тож чекайте на прямі ефіри.