НА ВУЛИЦЯХ СОЛОНОГО ТРИВАЄ МАРКУВАННЯ ДОРІГ

Дата: 05.05.2021 13:36

Особливості цьогорічної весни вплинули не тільки на графіки відновлення асфальтового покриття доріг, але й на нанесення розмітки. Задля безпеки пішоходів та з метою приведення проїжджих частин до вимог правил дорожнього руху в смт Солоне триває маркування доріг. Дорожню розмітку вже нанесено на вулицях Гагаріна, Задернюка та Шевченко.

На наступному тижні планується такі ж роботи виконати по вулиці Усенко. Маркування доріг запобігає аварійним ситуаціям, дисциплінує та убезпечує пересування усіх учасників дорожнього руху.

Поряд із цим закликаємо як водіїв так і пішоходів неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, адже це запорука вашого життя та здоров'я.