Солонянська селищна рада закупила господарський інвентар для старостинських округів

Дата: 05.05.2021 08:55

Солонянська громада дбає про розвиток усіх населених пунктів, що належать до її складу. Так, на придбання господарських товарів та обладнання для старостинських округів з місцевого бюджету виділено кошти в сумі майже 80 000 грн. За ці кошти придбано: бензопили, шуруповерти, бензотримери, садові тачки, лопати, сапи, відра, фарбу тощо. Даний інвентар стане на допомозі мешканцям громади в ході упорядкування територій, приведення у належний естетичний вигляд та санітарний стан сіл та селищ громади.