Шановні мешканці Солонянської селищної громади!

Наразі ситуація із захворюваністю на COVID-19 на території нашої громади досить напружена і складна. І хоча ми поки не перебуваємо у «червоній зоні», однак все ближче наближаємось до такого переходу. Динаміка захворюваності на території нашої громади почала стрімко зростати після 10 березня 2021 року.

Закликаємо усіх бути свідомими та суворо дотримуватися карантинних вимог.

Нагадуємо, що 08 квітня 2021 року місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій вирішила продовжити протиепідеміологічні заходи на території Солонянської громади. Так, у всіх закладах загальної середньої освіти продовжується дистанційне навчання, заборонено проведення масових заходів за участю більш однієї особи на 4 кв. м. площі будівлі або території, робота спортивних залів та фітнес-центрів, вживаються заходи щодо активізації вакцинації.

За оперативними даними, від початку 2021 року на території колишнього Солонянського району інфікувалось всього 463 чоловіки. Із них тільки за перші 10 днів квітня офіційно підтверджено 84 випадків інфікування. Як бачимо, статистика доволі невтішна.

Мийте руки, уникайте скупчення людей, тримайте дистанцію, носіть захисні маски. З’явилися симптоми – телефонуйте лікарю! І пам’ятайте – своєчасне звернення до лікаря рятує життя!

Бережіть себе і своїх рідних! Будьмо здорові!