Проведення навесні щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища, адже всі ми хочемо жити в місці, де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони.

З метою поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів Солонянської селищної територіальної громади, упорядкування та приведення у належний естетичний вигляд та санітарний стан житлових будинків та прибудинкових територій, благоустрою існуючих зелених зон, виявлення та ліквідації стихійних сміттєзвалищ, очищення прибрежних захисниг смуг водних об’єктів від сміття, створення нових лісових насаджень, відповідно до Рішення Рішення виконавчого комітету Солонянської селищної ради від 25.03.2021 року № 23,
14 квітня 2021 року на території нашої громади відбудеться щорічна всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля».

Запрошуємо мешканців громади впорядкувати прилеглі території біля Ваших домівок, багатоквартирних будинків, зелених зон – взяти участь у проведенні всеукраїнської акції з благоустрою.

В той же час, зважаючи на ситуацію з поширенням випадків коронавірусної хвороби COVID-19, День благоустрою територій Солонянської громади проводити з дотриманням карантинних обмежень.