Триває капітальний ремонт автомобільної дороги обласного значення 0041707 на ділянці Привільне – Безбородькове

Дата: 12.04.2021 14:22

Триває капітальний ремонт автомобільної дороги обласного значення 0041707 на відтинку Привільне – Безбородькове.

На цю трасу кошти не виділялися вже багато років. Капітальний ремонт автомобільної дороги розпочався із центральної вулиці в с. Привільне. В межах ремонтних робіт заплановано улаштувати асфальтобетонне покриття протяжністю близько 11 км. Сподіваємось, що капітальний ремонт дороги стане одним із поштовхів для економіки регіону та активізації життя в цих населених пунктах.