В СОЛОНЯНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ ІІ РІВНЯ

Дата: 09.04.2021 14:56

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначається відповідність працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації та присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

09 квітня 2021 році в приміщенні Солонянської селищної ради відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня. Традиційно захід проходив в теплій атмосфері за філіжанкою кави та чаю. Голова атестаційної комісії, перший заступник селищного голови Ірина Грекова зосередила увагу присутніх на тому, що в 2020-2021 навчальному році на розгляд комісії надійшло 59 заяв на атестацію педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, дошкільної освіти та Інклюзивно-ресурсного центру Солонянської громади атестаційною комісією ІІ рівня.

За підсумками роботи комісії було: підтверджено відповідність займаній посаді 17керівникам закладів освіти; присвоєно кваліфікаційну категорію "спеціаліст другої категорії" 5 педагогам; присвоєно кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" 3 учителям; підтверджено кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" 27 педагогічним працівникам;

підтверджено 11 тарифний розряд 4 освітянам;

підтверджено раніше присвоєні педагогічні звання 19 педагогам.

Поповнили лави освітян, які вже мають педагогічні звання:

4 педагогічні працівники, яким присвоїли педагогічне звання "старший учитель";

1 учитель, якому присвоїли педагогічне звання «учитель-методист».

За сумлінну працю та високі результати педагогічних працівників вирішено   відзначити різними видами морального заохочення:

подякою Міністерства освіти і науки України -  1 педагога;

грамотою департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА - 18 вчителів; грамотою селищного голови - 2 освітян; подякою селищного голови – 1 педагога; грамотою відділу освіти виконавчого комітету – 14 учителів;

подякою відділу освіти виконавчого комітету – 1 педагогічного працівника.

Вітаємо освітян з успішною атестацією та бажаємо ще більшого креативу, цілеспрямованості, творчого запалу, активності в міжатестаційний період!