Нові послуги Солонянської публічної бібліотеки

Дата: 09.04.2021 12:54

Думаєте, на пенсії життя зупиняється? Навпаки! Ще більше часу з’явилося для саморозвитку.

Працівники   Солонянської публічної бібліотеки вирішили розширити спектр послуг і залучити до книгозбірні більше користувачів. Так з’явилася ідея навчити літніх людей опановувати простори інтернету та стати з комп’ютером на «ти», використовувати сучасні можливості: онлайн-оплату за комуналку, придбання квитків, банальне спілкування в мережі з друзями та дітьми, які далеко. Цією ж послугою зможуть скористатися і сім’ї, які опинилися в складній життєвій ситуації.

Навчання — безоплатне. Триватимуть заняття кожної середи після послаблення карантину. Щоб їх відвідувати, досить попередньо записатися за номерами телефону: 09739174009 або  0984204208 .

Тепер у літніх людей є чудова можливість корисно і змістовно проводити час, задовольняти свої інтереси і розвиватися, бо пенсія — це не перешкода, а просто новий етап у житті.