Громада отримала благодійну допомогу для закладів освіти у вигляді антисептиків

Дата: 09.04.2021 15:33

У період карантину надважливим залишається дотримання санітарно-гігієнічних та санітарно-протиепідемічних правил і норм. Висловлюємо вдячність Міжнародному благодійному фонду «Гармонія», який надав благодійну допомогу для закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Солонянської селищної ради у вигляді антисептичних гелів «SARAYAN гель SH 1». Завдяки Вашій підтримці заклади освіти поповнились такими необхідними засобами захисту. До того ж це дозволить заощади кошти місцевого бюджету на декілька місяців.

Добрі справи не залишаються непоміченими! Щира подяка благодійникам!

Закликаємо всіх дотримуватись правил особистої гігієни: мийте руки з милом теплою водою, носіть захисні маски! Бережіть себе та своїх рідних і будьмо здорові!