У населених пунктах Солонянської громади розпочалася весняна толока

Дата: 30.03.2021 08:41

Справжня весна розпочалася у Солонянській громаді з наведення порядку. Із першими промінчиками сонця, ми, як справжні господарі, наводимо лад на своїй землі.

Першими ініціаторами весняної толоки стали жителі с. Вовніги (Військовий старостинський округ) та с. Письмечево (Письмечівський старостинський округ). Завдяки завзяттю і відповідальності мешканців проведено санітарну очистку лісосмуг уздовж доріг, зібрано торішнє листя , ліквідовано виявлені стихійні сміттєзвалища.

Заходи по благоустрою в Солонянській ТГ лише набирають обертів. Тому прохаємо усіх мешканців громади прибрати біля своїх садиб та прилеглих територій, підтримувати чистоту та порядок, не створювати хаотичні сміттєзвалища, а сміття відносити до спеціально відведених місць. Не забувайте: “Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять”.

Давайте разом зробимо населені пункти нашої громади чистими, естетично привабливими та комфортними.

Частина фото взяті із сторінки групи "Вовніги"