Допоможемо Ельвірі перемогти хворобу

Дата: 29.03.2021 17:15

Усі мешканці Солонянськоі? селищноі? територіальноі? громади щиро переи?маються долею Ельвіри Оруджевоі?, учениці ЗЗСО «Башмачанська СЗШ І-ІІІ ступенів» Солонянськоі? селищноі? ради, якіи? діагностували тяжке захворювання Ельвіра вже маи?же рік мужньо бореться із хворобою, щодня прии?має величезні об’єми ліків, крапельниць та ін'єкціи?  Для того, щоб підтримувати життєдіяльність дівчинці кожного тижня необхідно вводити дороговартіснии? препарат «АКТЕМРА».

Рішенням сесіі? Солонянськоі? селищноі? ради з місцевого бюджету були виділені кошти в сумі 108 000 грн. для придбання ліків. Процедуру закупівлі препарату вже завершено і тепер Ельвіра на 3 місяці забезпечена потрібним препаратом.

Сподіваємося, що допомога громади та наші щирі молитви допоможуть дитині якомога швидше перемогти цю страшну недугу!