Пенсійний фонд України інформує

Дата: 30.03.2021 13:46

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області інформує, що Пенсійний фонд України вивчає думку громадян про електронні сервіси вебпорталу електронних послуг Фонду.

З метою визначення рівня обізнаності громадян щодо послуг, які можна отримати через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, пропонуємо пройти опитування за посиланням     https://forms.gle/zsDuYerSJDCSmqYn9

Отримані результати дозволять оцінити поінформованість про сервіси, які надаються Фондом в електронній формі, зацікавленість у їх використанні, визначити шляхи удосконалення системи надання послуг дистанційно та врахувати думку користувачів у подальшій роботі.

Шановні мешканці громади! Користуйтеся електронними та дистанційними сервісами Пенсійного фонду України, економте  свій час та бережіть здоров’я.

Начальник відділу

обслуговування громадян №6

(сервісний центр)

управління обслуговування громадян