З розумінням потреб і турботою про дітей

Дата: 16.03.2021 15:46

Одна із обов’язкових вимог санітарного регламенту для шкіл – належний рівень освітлення. І мова йде не лише про зручність, але також про збереження здоров’я дітлахів. Освітлення безпосередньо впливає на комфорт учнів, їх настрій та здатність засвоювати інформацію. З розумінням потреб і турботою про дітей, Солонянська селищна рада придбала 13 нових сучасних світлодіодних панелей на замовлення Василівської філії. Панелі вже встановлено у 4 кабінетах початкових класів, кабінеті української мови та вбиральні. У школі стало ще затишніше та світліше, а навчальний процес – більш зручним та комфортним.