В Солоному відбулася зустріч бджолярів району

Дата: 17.03.2021 08:29

16 березня 2021 року в приміщенні Солонянської РДА (вул.Задернюка, 3) відбулося засідання членів ГО «Пасічники Солонянщини», в якому взяли участь начальник Солонянського районного  управління Держпродспожислужби в Дніпропетровській області, начальник районної ветеринарної лікарні, голова Асоціації фермерів та  пасічники району. На зустріч було запрошено  заступника селищного голови з ­­ питань діяльності виконавчих органів Солонянської селищної територіальної громади Володимира Оберемка.

Дана зустріч була направлена на роз’яснення алгоритму взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади під час обробітку полів, попередження та недопущення отруєння бджіл, озелення місцевості.

Присутні мали нагоду отримати відповіді на поставлені запитання,  додаткові роз’яснення та рекомендації.