Відбулась робоча зустріч з приводу організації збору та вивезення ТПВ

Дата: 12.03.2021 10:42

12 березня 2021 року відбулася робоча нарада заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Едварда Штогріна, начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Олени Сергєєвої та директора ТОВ «АКВАТЕХПРОМ» Юрія Гриба.

Предмет обговорення -  питання щодо організації вивезення твердих побутових відходів з населених пунктів нашої громади, які цього потребують.

В ході діалогу було заплановано розпочати надання послуги для території Придніпровської зони. Так, на наступному тижні планується здійснити ознайомлюючий візит з метою огляду територій та місць для встановлення контейнерів для збору ТПВ, визначення протяжності маршрутів та укладання угод з населенням по запровадженню роздільного збору на підпорядкованій території.

Вивезення твердих побутових відходів має дуже важливе значення та є актуальною проблемою нашої громади. Основні питання озвучені, вектори руху визначені. Працюємо далі!