Підтримка освітніх закладів - вклад в майбутнє громади

Дата: 03.03.2021 13:19

02 березня селищний голова Михайло Копейко разом із першим заступником Іриною Грековою  із робочим візитом відвідали ЗЗСО «Маяцька початкова школа» Солонянської селищної ради.

Поспілкувалися із директором початкової школи Валентиною Савченко та визначили коло найбільш нагальних проблем. Ключове питання, яке обговорювалось – це перенесення їдальні до приміщення школи. Багато незручностей викликає те, що малеча навчається в одному корпусі, а їдальня знаходиться в іншому приміщенні. І це не лише незручно, а й небезпечно. Увагу акцентували і на поновленні матеріально-технічної бази закладу та ремонту під’їзного шляху до школи. Відбулась змістовна бесіда про подальші дії.

Роботи попереду багато, але турбота про малечу – пріоритетне завдання селищної ради!