Дата: 04.03.2021 10:57

Днями селищний голова Михайло Копейко разом із першим заступником Іриною Грековою та заступником з питань діяльності виконавчих органів Едвардом Штогріним із робочим візитом відвідали Привільнянську та Сурсько-Михайлівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Спільно зі старостами територій Володимиром Сокуром та Наталією Недайводою, вони поспілкувались із працівниками амбулаторій та проговорили найбільш болючі питання. У ході візиту оглянули приміщення амбулаторій, ознайомились із умовами роботи, забезпеченням лікарськими препаратами та медичним обладнанням. Беззаперечно, що умови роботи потребують покращення. Роботи попереду ще багато, але приємно, що працівники амбулаторій налаштовані бадьоро та оптимістично. Разом ми зможемо удосконалити та покращити медицинську галузь.

Розвиток сільської медицини - пріоритет та першочергове завдання для селищної ради та депутатського корпусу.