Шановні підприємці та керівники підприємств Солонянської селищної територіальної громади!

Дата: 28.01.2021 16:43

В нашій громаді розпочато роботу зі створення Стратегії розвитку Солонянської  селищної територіальної громади на 2021-2027 рр. Робоча група проводить анкетування  серед представників бізнесу з метою ознайомлення з поглядами і думками керівників підприємств та підприємців нашої громади щодо підтримки та розвитку підприємництва, якості надання владою адміністративних послуг та інших важливих питань, що мають вирішальне значення для підвищення конкурентоспроможності нашої території.

Ваші відповіді необхідні  для визначення стратегічних та операційних цілей, а також для оцінки підприємницького клімату в громаді, основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді та перспектив її соціально-економічного розвитку.

Заздалегідь вдячні  за Ваш час і зусилля, які Ви присвятили на заповнення анкети.