Шановна молодь Солонянської громади!

Дата: 28.01.2021 16:38

Запрошуємо Вас пройти анкетування  щодо участі молоді у житті громади. Опитування проводиться в рамках створення Стратегії розвитку Солонянської селищної територіальної громади.  Головною метою є  визначення основних проблем, які на думку молоді, існують у нашій громаді,  а також подальше формулювання перспектив її розвитку. Ми цінуємо Вашу думку та обов’язково врахуємо її. Адже забезпечити реальні можливості молоді для її розвитку та самоствердження – надважливе завдання.

Шановна молодь, саме від вашої активності і небайдужості залежить майбутній шлях нашої громади! Будьте активні, долучайтеся! Будемо вдячні за репости!