В СОЛОНЯНСЬКІЙ ГРОМАДІ ТРИВАЄ АНКЕТУВАННЯ ЇЇ ЖИТЕЛІВ З МЕТОЮ ВИЗНАЧЕННЯ ОСНОВНИХ ПРОБЛЕМ ТА ПЕРСПЕКТИВ СОЛОНЯНСЬКОЇ ТГ

Дата: 28.01.2021 11:09

В рамках підготовки до написання Стратегії розвитку Солонянської громади, минулого тижня стартувало опитування серед її мешканців з метою вивчення їх думки, визначення переліку основних проблем та пропозицій щодо покращення життя в Солонянській ТГ.

Станом на сьогодні в анкетуванні взяли участь  285 респондентів, а лідерами даного опитування є:

????124 мешканця смт Солоне

????25 жителів с. Башмачка

????23 мешканця с.Аполлонівка

????22 жителя с.Василівка.

Найактивніші респонденти анкетування це люди  25-40 років – 172 особи (60% від загальної кількості).

Отож, опитування триває, і кожен мешканець Солонянської ТГ може пройти його. Чим більше надійде пропозицій стосовно певного питання, тим вирішення його стане більш пріоритетним. Не залишайтесь байдужими! https://docs.google.com/.../1ON7ZhZN.../edit...

А всім, хто вже долучився до цього процесу дякуємо за Ваші відповіді та активність!