В СОЛОНЯНСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ ВІДРЕМОНТОВАНО МЕДПУНКТ

Дата: 02.01.2021 09:41

Новий 2021 рік розпочався з хорошої новини: в Солонянській гімназії Солонянської селищної ради завершено реконструкцію медичного пункту. Тут з'явилася світла, простора, сучасна, модернізована та затишна медична кімната з металопластиковими вікнами та  дверима, з кахлем на стінах та лінолеумним. Після облаштування меблями та усім необхідним інвентарем шкільний медпункт  буде готовий до повноцінного функціонування.
Бажаємо, щоб ця шкільна  кімната,  приймала якомога менше відвідувачів, хай дітки та працівники Заклад загальної середньої освіти "Солонянська гімназія" будуть здорові!