КОМАНДА ДЮСШ СОЛОНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ - УЧАСНИКИ ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ

Дата: 08.12.2020 15:07

6 грудня на базі СК Слобожанський (смт. Слобожанське) стартував Чемпіонат Дніпропетровської області з футзалу сезону 2020-2021 р.р. , в якому цьогоріч приймають участь команди семи вікових груп з різних куточків області.

В Чемпіонаті взяли участь команди двох вікових груп від U 10 та U14 Солонянської громади: це вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи на чолі з директором та тренером Черновим Віталієм Сергійовичем.

Наша команда вже зіграла 2 матчі, виборовши перемогу у команди «Тріумф» м.Дніпро, вікова категорія 14 років. Попереду ще 7 турнірів.

Тримає кулачки за наших юних футболістів, вболіваємо за них та бажаємо перемоги.